Keresési találatok

Elige Vitam díjat kapott Fekete Zsuzsa

“Sok megváltozott életet láttam Ráckeresztúron. Boldog vagyok, ha belebotlok egy-egy srácba, aki korábban sárgán, reszketve, agyonszúrva érkezett meg a terápiára, és ma tisztán, családdal, gyerekekkel a karján sétál az utcán, dolgozik és normális életet él. Ezek a történetek erősítenek meg abban, hogy érdemes minderről írni, megmutatni a világnak, hogy mindig van remény.”
Kiemelkedő szakmai tevékenysége elismeréseként Elige Vitam (Válaszd az életet) díjat kapott a Parókia portál munkatársa, Fekete Zsuzsa szerkesztő-újságíró, mentálhigiénés szakember. A miniszteri elismerést a kábítószer-fogyasztás elleni küzdelem nemzetközi napján adták át Budapesten.

Forrás és az interjú teljes terjedelme itt olvasható: http://www.parokia.hu/v/megmutatni-a-kuzdelmet/

Oszd meg másokkal is!
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page