Hajléktalan személyek téli ellátása – négy nyertes pályázat

Szerző: gilicze.reka on 2014/08/05

A HAJLÉKTALANOKÉRT KÖZALAPÍTVÁNY AZ EMBERI ERŐFORRÁSOK MINISZTÉRIUMA MEGBÍZÁSÁBÓL MEGHIRDETETT„HAJLÉKTALAN SZEMÉLYEK TÉLI ELLÁTÁSA ÉS KIEGÉSZÍTŐ PROGRAMOK A KONVERGENCIA-RÉGIÓKBAN 2014-15.” C PÁLYÁZATI FELHÍVÁS KERETÉBEN 4 DB NYERTES PÁLYÁZATOT TUDHAT MAGÁÉNAK AZ MRE SZERETETSZOLGÁLATI IRODA.

A Magyarországi Református Egyház Szeretetszolgálati Iroda 4 darab pályázatot nyújtott be a Hajléktalanokért Közalapítvány által meghirdetett Hajléktalan személyek ellátását célzó, a normatív állami támogatás által nem fedezett téli és kiegészítő programok támogatása a Közép-magyarországi régió kivételével Magyarországon működő hajléktalanellátó szervezetek számára, nyílt pályázati rendszerben.

Hajléktalanokért Közalapítvány által 2014. május 8-án meghirdetett, „Hajléktalan személyek téli ellátása és kiegészítő programok a konvergencia-régiókban 2014-15.” című, 2014-15-KONV kódú pályázati felhívás 1. számú, „Közterületeken élők étkeztetése nappali melegedőben, éjjeli menedékhelyen és közterületen” megnevezésű programpontjában a(z) Magyarországi Református Egyház Szeretetszolgálati Iroda által „Közterületen élők étkeztetése” címmel beadott pályázatot a Hajléktalanokért Közalapítvány javaslata alapján az Emberi Erőforrások Minisztériuma 76 000 Ft,összegben támogatta.
A feladat megvalósításának kezdete: 2014. november 1.
A feladat végső megvalósítási határideje: 2015. március 31.

Hajléktalanokért Közalapítvány által 2014. május 8-án meghirdetett, „Hajléktalan személyek téli ellátása és kiegészítő programok a konvergencia-régiókban 2014-15.” című, 2014-15-KONV kódú pályázati felhívás 2. számú, „Hajléktalan emberek egészségügyi ellátása” megnevezésű programpontjában a(z) Magyarországi Református Egyház Szeretetszolgálati Iroda által „Hajléktalan emberek egészségügyi ellátása” címmel beadott pályázatot a Hajléktalanokért Közalapítvány javaslata alapján az Emberi Erőforrások Minisztériuma 403 000 Ft, azaz négyszázháromezer forint összegben támogatja.
A feladat megvalósításának kezdete: 2014. november 1.
A feladat végső megvalósítási határideje: 2014. április 30.

Hajléktalanokért Közalapítvány által 2014. május 8-án meghirdetett, „Hajléktalan személyek téli ellátása és kiegészítő programok a konvergencia-régiókban 2014-15.” című, 2014-15-KONV kódú pályázati felhívás 5. számú, „Hajléktalan emberek ellátásához kapcsolódóan eszközök beszerzése, szállásnyújtó ellátások kapacitásbővítése (krízisférőhelyek működtetése) a krízisidőszakban” megnevezésű programpontjában a(z) Magyarországi Református Egyház Szeretetszolgálati Iroda által „Eszközbeszerzés hajléktalanok ellátásához” címmel az Emberi Erőforrások Minisztériuma 626 000 Ft, azaz hatszázhuszonhatezer forint összegben támogatja.
A feladat megvalósításának kezdete: 2014. augusztus 1.
A feladat végső megvalósítási határideje: 2015. április 30.

Hajléktalanokért Közalapítvány által 2014. május 8-án meghirdetett, „Hajléktalan személyek téli ellátása és kiegészítő programok a konvergencia-régiókban 2014-15.” című, 2014-15-KONV kódú pályázati felhívás 6. számú, „Kiegészítő és innovatív programok” megnevezésű programpontjában a(z) Magyarországi Református Egyház Szeretetszolgálati Iroda által „Kiegészítő és Innovatív Programok” címmel a Hajléktalanokért Közalapítvány javaslata alapján az Emberi Erőforrások Minisztériuma
400 000 Ft, azaz négyszázezer forint összegben támogatja.
A feladat megvalósításának kezdete: 2014. augusztus 1.
A feladat végső megvalósítási határideje: 2015. június 30.

A programok megvalósításának helyszíne: Cédrus Református Egyesített Szociális Intézmény; 6500 Baja, Pokorny u. 1-3.

Információ: