Keresési találatok

Energiamegtakarítási projekt kezdődik májusban Dunaalmáson

2014. április 10-én a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium, Környezet és Energia Operatív Program Irányító Hatósága által meghirdetett „Egyházi jogi személyek épületenergetikai fejlesztése megújuló energiaforrás hasznosításával kombinálva a konvergencia régiókban” című pályázati kiírásra beérkezett „KEOP-4.10.0/E/12-2014-0076” című pályázatunkat támogatásra alkalmasnak minősítette.

A Magyarországi Református Egyház Szeretetszolgálati Iroda a KEOP-2012-4.10.0/E pályázati konstrukció keretében a Dunaalmási Református Szeretetház Fogyatékosokat Ápoló-Gondozó Otthona 100 574 799 Ft támogatást nyert épületenergetikai fejlesztésre. A projekt az Európai Unió támogatásával, az Európai Regionális Fejlesztési Alap társfinanszírozásával valósul meg.

„Dunaalmási Református Szeretetház épületenergetikai fejlesztése megújuló energiaforrás hasznosításával kombinálva” című projekt során: – Tetőfedés cseréje és padlástéri szigetelés, homlokzati hőszigetelés, kazán csere, napelem elhelyezés történik. A projekt célcsoportja az intézmény lakói, dolgozói, és nem utolsó sorban az intézmény fenntartója. A beruházás hatására jelentősen javul a lakók életkörülménye, komfortja.

A projekt kezdete: 2014. május 1.

A projekt várható befejezése: 2015. április 30.

A projekt megvalósításának helyszíne: Dunaalmási Református Szeretetház Fogyatékosokat Ápoló-Gondozó Intézmény, 2545 Dunaalmás, Jókai u. 16.

Intézményvezető: Marton Józsefné

Széchenyi logó-zöld ERFA és EU támogatásával-logó

Oszd meg másokkal is!
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page