Keresési találatok

Energiamegtakarítási projekt indul Ráckeresztúron májusban

2014. április 10-én a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium, Környezet és Energia Operatív Program Irányító Hatósága által meghirdetett „Egyházi jogi személyek épületenergetikai fejlesztése megújuló energiaforrás hasznosításával kombinálva a konvergencia régiókban” című pályázati kiírásra beérkezett „KEOP-4.10.0/E/12-2014-0127” című pályázatunkat támogatásra alkalmasnak minősítette.

Az MRE KIMM Drogterápiás Otthona a KEOP-2012-4.10.0/E pályázati konstrukció keretében az MRE Kallódó Ifjúságot Mentő Misszió Drogterápiás Otthona 30 389 155 Ft támogatást nyert épületenergetikai fejlesztésre. A projekt az Európai Unió támogatásával, az Európai Regionális Fejlesztési Alap társfinanszírozásával valósul meg.

„MRE KIMM Drogterápiás Otthona épületenergetikai fejlesztése megújuló energiaforrás hasznosításával kombinálva” című projektkeretében:
– Homlokzati hőszigetelés, napelem elhelyezése, napkollektoros komplett rendszer és fűtéskorszerűsítés történik.

A projekt kezdete: 2014. május 1.
A projekt várható befejezése: 2015. április 30.

A projekt megvalósításának helyszíne:
MRE Kallódó Ifjúságot Mentő Misszió Drogterápiás Otthona, 2465 Ráckeresztúr, Rákóczi F. u. 45.
Intézményvezető: Victorné Erdős Eszter
Információ: http://www.drogterapia.hu/

Széchenyi logó-zöld ERFA és EU támogatásával-logó

Oszd meg másokkal is!
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page