Keresési találatok

Energia megtakarítási projekt kezdődik Őrbottyánban májusban

2014. április 10-én a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium, Környezet és Energia Operatív Program Irányító Hatósága által meghirdetett „Egyházi jogi személyek épületenergetikai fejlesztése megújuló energiaforrás hasznosításával kombinálva a közép – magyarországi régióban” című pályázati kiírásra beérkezett „KEOP-5.5.0/E/12-2014-0016” című pályázatunkat támogatásra alkalmasnak minősítette.

A Magyarországi Református Egyház Szeretetszolgálati Iroda a KEOP-2012-5.5.0/E pályázati konstrukció keretében a Juhász Zsófia Református Szeretetotthon Fogyatékosokat Ápoló és Gondozó Intézmény 53 132 929 Ft támogatást nyert épületenergetikai fejlesztésre. A projekt az Európai Unió támogatásával, az Európai Regionális Fejlesztési Alap társfinanszírozásával valósul meg.

„Juhász Zsófia Református Szeretetotthon FIÚ ÉPÜLET épületenergetikai fejlesztése megújuló energiaforrás hasznosításával kombinálva” című projekt során:
– Homlokzati hőszigetelés, nyílászárók cseréje, padlástér szigetelése, napkollektor komplett rendszer, és napelem komplett rendszer elhelyezése történik.

A projekt kezdete: 2014. május 1.
A projekt várható befejezése: 2015. április 30.

A projekt megvalósításának helyszíne:
Juhász Zsófia Református Szeretetotthon Fogyatékosokat Ápoló és Gondozó Intézmény, 2162 Őrbottyán, Kvassai telep 1.
Intézményvezető: Naftz Katalin
Információ: http://gyotthonorb.van.hu/

Széchenyi logó-zöldERFA és EU támogatásával-logó

Oszd meg másokkal is!
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page